Плідна дискусія: ДНДКІ та Держспоживслужба обговорили цифровізацію наукової діяльності у галузі ветеринарної фармації

  18 жовтня 2024 року колектив Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок (ДНДКІ) під керівництвом директора, професора Володимира Володимировича Стибеля, провів плідну зустріч із заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергієм Володимировичем Захаріним.

Ініціатором та модератором заходу виступив професор Стибель, який детально ознайомив гостя із діяльністю інституту та його досягненнями.

Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері. Сергій Володимирович розповів присутнім про впровадження ряду проектів цифрових трансформацій у сфері діяльності Держпродспоживслужби України, які покликані оптимізувати  роботу інформаційних систем та підвищити якість надання державних та адміністративних послуг шляхом їх цифровізації. Також Сергій Володимирович, як  науковець проявив активну зацікавленість у роботі інституту та провів конструктивну дискусію, в ході якої було приділено особливу увагу питанням цифрової оптимізації державних реєстрів ветеринарних препаратів та кормових добавок тощо. Науковці інституту та представник Держспоживслужби провели конструктивний діалог щодо актуальних проблем та перспектив розвитку галузі.

Одним із важливих пунктів порядку денного стало обговорення можливостей державного фінансування наукових досліджень. За результатами зустрічі було досягнуто принципової згоди щодо спільної роботи над розробкою державної бюджетної програми, спрямованої на підтримку наукових розробок установ Держпродспоживслужби України.

У рамках візиту Сергій Захарін відвідав Національну референс-лабораторію з контролю залишкових кількостей діючих речовин ветеринарних препаратів та кормових добавок, де мав змогу ознайомитися з сучасним обладнанням та передовими методами досліджень. Зустріч із молодими науковцями лабораторії стала додатковою можливістю обговорити перспективи розвитку вітчизняної ветеринарної науки.

Результати цієї події без сумніву відкривають нові перспективи для розвитку галузі ветеринарної фармації та підвищення якості та безпечності ветеринарних препаратів і кормових добавок в Україні.

Leave A Reply