ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Коцюмбас Ігор Ярославович Друк

Коцюмбас Ігор Ярославович

Директор ДНДКІ

Доктор ветеринарних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України, доктор Гонорис кауза, заслужений діяч науки і техніки України.

Тел. (032)252-33-72
       (032)252-83-33
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Коцюмбас Ігор Ярославович після закінчення Інституту, з 1975 р. по 1981 р. працював старшим інженером Львівського відділення Інституту біохімії імені Палладіна. У 1981 р. поступив до аспірантури Науково-дослідного інституту землеробства і тваринництва західних районів УРСР на заочну форму навчання та одночасно працював старшим лаборантом лабораторії комбікормів цього ж Інституту. Після закінчення аспірантури з 1985 р. по травень 1987 р. –молодший науковий співробітник Науково-дослідного інституту землеробства і тваринництва західних районів УРСР. Працюючи в Інституті, написав та захистив 14 червня 1985 р.кандидатську дисертацію на тему «Показатели обмена хромопротеидов и углеводов в организме бычков при использовании кормов из многолетнего алкалоидного люпина». У травні 1987 р. перейшов на роботу у Західно-Українську зональну науково-контрольну лабораторію на посадумолодшого наукового співробітника. 1 січня 1989 р. призначений на посаду наукового співробітника, а після реорганізації ЗУ ЗНКЛ в Український філіал ВДНКІ ветпрепаратів 2 січня 1989 р. переведений на посаду вченого секретаря.

Першого травня 1991 року переведений на посаду заступника директора по науці. У 2001 р. захистив докторську дисертацію на тему «Система токсикологічного контролю засобів захисту тварин та кормових добавок».

З 12 березня 2004 року по даний час є директором Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок. 16 вересня 2004 року отримав вчене звання старшого наукового співробітника за спеціальністю 16.00.04 – ветеринарна фармакологія та токсикологія. У 2005 році отримав вчене звання професора, а у 2007 році обраний членом-кореспондентом НААН.Член Європейської асоціації фармакологів та токсикологів.

Науковий стаж члена-кореспондента НААНІ. Я. Коцюмбаса складає 35 років, з них 23 роки – у ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Наукова діяльність І. Я. Коцюмбаса стосується розробки альтернативних методів токсикологічного контролю ветеринарних препаратів з використанням тест-систем. Ним уперше запропонована науково обґрунтована система токсикологічного контролю засобів захисту тварин та кормових добавок, яка включає вивчення гострої та хронічної токсичності, кумуляції, побічної дії, віддалених наслідків. Модифіковано та адаптовано ряд методик та методів установлення токсикологічних параметрів, зокрема мутагенності, нешкідливості, фармакокінетики та фармакодинаміки у хронічних дослідах. 

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеринарної медицини, високу професійну майстерність у 2003 році І. Я. Коцюмбас нагороджений трудовою відзнакою МАП України «Знак пошани», у 2008 р. – знаком МАП України «Відмінник аграрної освіти і науки» ІІІ ступеня та Почесною Грамотою Президії УААН, а у 2009 р. отримав почесне вчене звання  «Заслужений діяч науки і техніки України».За заслуги з відродження духовності, підтримку діячів культури та мистецтва в Україні І. Я. Коцюмбас неодноразово відзначався подяками та нагороджений орденом Христа Спасителя.

 

 
Головна Про Нас Коцюмбас Ігор Ярославович

Увага! Небезпечна продукція

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок