ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Науково-практичного видання «Міжнародний журнал антибіотики та пробіотики»

Вийшов у світ перший номер науково-практичного видання «Міжнародний журнал антибіотики та пробіотики», засновниками якого є Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ГО «Всеукраїнська асоціація з інфекційного контролю та антимікробної резистентності» та ГО «Міжнародний науковий медичний центр імені академіка Заріфи Алієвої».

Дуже приємно відзначити, що в редакційній раді журналу представники від ветеринарної медицини України директор ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок, доктор ветеринарних наук, професор академік НААН, Заслужений діяч науки і техніки України, володар титулу «Doctor honoris causa» Коцюмбас Ігор Ярославович та перший заступник директора з наукової роботи Інституту, доктор ветеринарних наук, старший науковий співробітник Музика Віктор Павлович.

Журнал створений як спеціалізоване науково-практичне видання з питань раціонального використання антибіотиків та пробіотиків. Науці в наш час необхідне виважене використання ресурсів, що неможливо без якісної освіти для забезпечення системного аналізу проблеми доступу до поточної наукової інформації, що націлює на визначення пріоритетних питань і виключає дублювання; цільового фінансування, спрямованого на їхнє вирішення. Стійкість збудників інфекційних хвороб до дії протимікробних препаратів залишається однією з найгостріших проблем в охороні здоров’я в усьому світі. Як наслідок, інфекції, пов’язані з наданням медичної допомоги, становлять серйозну загрозу громадському здоров’ю в цілому. Ця проблема набула настільки важливого значення, що розглядається переважною більшістю країн як загроза національній безпеці. Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика поділяє стурбованість медичної спільноти країни щодо проблеми антимікробної резистентності та активно бере участь у реалізації державної політики щодо зменшення негативних наслідків цього явища. Одним із важливих кроків у цьому напрямку стало спільне видання науково-практичного журналу.

Завантажити журнал letter
 
Головна Новини Науково-практичного видання «Міжнародний журнал антибіотики та пробіотики»

Увага! Небезпечна продукція

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок