ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Черговий науковий форум «Оцінка якості кормів» Друк

24 - 25 квітня 2017 року науковці Інституту приймали участь у черговій XXXIV науково-технічна конференції «OCENA JAKOŚCI PASZ», яка проходила в Nałęczów (Республіка Польща). Конференція була організована Instytutem Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy (IZ-PIB), Krajowe Laboratorium Pasz w Lublinie у співпраці з Państwowego Instytutu Weterynaryjnego Państwowego Instytutu Badawczego (PIWet-PIB) w Puławach.

Метою конференції було ознайомити виробників і розповсюджувачів кормів, ветеринарних інспекторів і співробітників ZHAW - результати досліджень в галузі контролю якості кормів, моніторингу шкідливих і небажаних речовин в кормах для тварин, правильне використання кормових добавок кормових продуктів, з урахуванням існуючих правових вимог. Представлені презентації та доповіді були пов'язані з моніторингом забруднювачів, безпекою і якістю кормів, обговорювались внутрішні проблеми підтримки якості кормів, зокрема велика увага була приділена інтерпретації результатів випробувань хімічних і мікробіологічних досліджень кормів. Були представлені результати офіційного контролю кормів за 2016 рік та їх оцінка.

Доповідачами на конференції були науковці з Державного ветеринарного інституту в Пулавах (PIWet-PIB), з Інститут тваринництва із Кракова (IZ-PIB), з Університету im. Kazimierza Wielkiego з Bydgoszczy, Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu (IOR-PIB), Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Від ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок з доповіддю «Oсena bezpieczenstwa dodatków paszowych I premiksów w Ukrainie» виступив заступник директора, к. вет. н. Тарас Романович Левицький.

Науковці, спеціалісти-практики, менеджери ветеринарного бізнесу мали змогу дискутувати про новинки ветеринарної науки, обмінюватися досягненнями та здобутками.

 
Головна Новини Черговий науковий форум «Оцінка якості кормів»

Увага! Небезпечна продукція

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок