ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Новини офіційних зустрічей Друк

14 вересня 2016 року дирекція Інституту приймала високодостойних гостей з м. Києва: Голову Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Володимира Івановича Лапу та Голову департаменту ветеринарії Миколу Васильвича Білоусу. На засіданні вченої ради Інституту професор Коцюмбас Ігор Ярославович представив для гостей коротеньку презентацію про основні напрямки діяльності та ознайомив з роботою провідних лабораторій. В дружній атмосфері обговорили перспективи Інституту, зокрема, затвердження Положення про Колабораційний центр співробітництва МЕБ стосовно контролю безпеки та якості ветеринарних препаратів, кормових добавок та продуктів харчування тваринного походження. А також, обговорили основні функції Інституту щодо інспекції виробництва, реалізації та обігу ветеринарних препаратів, впровадження належної виробничої практики (GMP) та встановлення (MRL) залишків ветеринарних препаратів у продуктах тваринного походження.

В. І. Лапа провів перемовини з представниками урядової делегації Республіки Польща, яку очолював головний ветеринарний інспектор Володимир Скорупський (м. Варшава) та директор Національного ветеринарного інституту Криштофор Нємчук (м Пулави). Представники польської делегації відмітили, що за останні роки між Україною та Польщею склалася плідна співпраця у сфері ветеринарної медицини. На зустрічі були присутні заступник директора – начальник управління економічного розвитку та підприємництва Львівської обласної адміністації Людмила Гончаренко, в.о начальника головного управління держпродспоживслужби у Львівській області Леся Чушак, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Володимир Подоляк.

Метою зустрічі було поглиблення співпраці ветеринарних служб України та Республіки Польщі, а також підвищення ефективності проведених заходів щодо обмеження поширення і локалізації африканської чуми свиней. Щодо епізоотичної ситуації з польської сторони була представлена доповідь директора Інституту професора Кшиштофа Нємчука.

 
Головна Новини Новини офіційних зустрічей

Увага! Небезпечна продукція

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок