ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Фальсифікована продукція
Обережно фальсифікат “Євітсел” Друк
0

У ветеринарній аптеці ФОП Караван Олени Вячеславівни 2880422185, зареєстрованої за адресою: Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Історична, буд. 33, кв. 1, було виявлено фальсифікований препарат “Євітсел” під торговою маркою ТОВ “Бровафарма”. Вказану серію препарату “Євітсел” було поставлено в аптеку постачальником ФОП Бондаренком Ігорем Олексійовичем, що зареєстрований за адресою: Харківська обл., Золочівський р-н, с. Феськи, вул. Трудова, буд. 31. На етикетці препарату використано товарний знак та чинний номер РП № АВ-03779-01-12 на препарат “Євітсел”, власниками яких є ТОВ “Бровафарма”, та зазначено номер серії 023, номер контролю 270, виготовлено 11.2018. Етикетка не відповідає оригінальній за макетуванням та змістом (неправильна адреса виробника, не вказані фармакологічна форма препарату та допоміжні речовини у складі препарату, неправильні номер серії та номер контролю, відсутній штрих-код продукції).

Детальніше...
 
Обережно фальсифікат "Неоцидол" Друк

У ветеринарній аптеці у Львівській області було виявлено фальсифікований препарат “Неоцидол” під торговою маркою ТОВ “Ветсинтез”. Етикетка препарату оформлена у фірмових кольорах компанії та зазначено номер серії 35/С/2 09-2021. Ветеринарний препарат під такою назвою не є зареєстрований в Україні та ТОВ “Ветсинтез” його не виготовляє.

neocidol

 
Обережно фальсифікат крем для суглобів “ALEZAN” Друк

У процесі проведення журналістського розслідування в Інститут надійшла інформація про виявлення на ринку України продукції виробництва ТМ “Alezan” з ознаками контрафактності крему для суглобів “Alezan”.

Наданий зразок ветеринарного препарату крем для суглобів “Alezan”, серія 010416, термін придатності до 11.2017 р., пройшов перевірку на якість у акредитованих за вимогами ДСТУ ISO 17025 лабораторіях високоефективної рідинної хроматографії та лабораторії бактеріологічного контролю якості і безпечності ветпрепаратів.

У результаті контролю встановлено наступне:

1) відмінність у маркуванні первинного та вторинного пакування представленого зразка від оригінального;

2) зовнішній вигляд, колір, запах, однорідність вмісту не відповідає вимогам реєстраційного досьє;

2) вміст активно діючих речовин (біофлавоноїди в перерахунку на апігенін, глюкозаміну гідрохлорид) не відповідає вимогам реєстраційного досьє.

 
Обережно фальсифікат "Тіамун Форте" Друк

Увага фальсифікат препарату “Тіамун Форте”

На запит В. о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області О. В. Тертишника Інститутом проведено арбітражне дослідження зразка фальсифікованого ветеринарного лікарського засобу “Тіамун Форте” розчин для ін'єкцій, серія 9, контроль 316 від 04.2016 р. та архівного зразка ветеринарного лікарського засобу “Тіамун Форте” розчин для ін'єкцій, серія 12, контроль 331 від 08.2016 р.

“Тіамун Форте”. Порівняння зразка підробки з архівним зразком виробника
 


Сторінка 1 з 3
Головна Фальсифікована продукція

Увага! Небезпечна продукція

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок