Лабораторія бактеріологічного контролю якості і безпечності ветпрепаратів |
![]() |
Завідувач лабораторії – доктор ветеринарних наук. Тел. (032) 231-80-92, 252-27-50 Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Основним завданням працівників лабораторії є розробка методів контролю якості ветеринарних препаратів та кормових добавок, проведення випробувань при реєстрації та вибірковому контролі ветеринарних лікарських засобів, розробка та апробація нових методів контролю ветеринарних лікарських засобів, нестерильних лікарських форм ветеринарних препаратів (порошків, таблеток, лініментів, мазей) на мікробіологічну чистоту, визначення антимікробної активності препаратів рослинного і хімічного походження, проведення експертизи вітчизняних нормативних документів на відповідність вимогам біологічної безпеки, а також проведення роботи по державному контролю за якістю ветеринарних препаратів на стадії виробництва, зберігання та реалізації. До складу лабораторії входить:
Працівники сектору проводять експертизи НТД та відтворення методів контролю лікарських засобів для птахівництва та м`ясоїдних; експертизу окремих етапів НТД «Гармонізація національних стандартів до міжнародних та європейських»; доклінічні та клінічні випробування вітчизняних та імпортних препаратів для ветеринарної медицини; апробацію лікарських засобів та визначення їх ефективності у виробничих умовах; застосування сучасних інструментальних методів імуноферментного аналізу (ІФА) для проведення моніторингу сироваток крові птиці та тварин з метою ефективного застосування специфічної профілактики. Окрім цього, працівники сектору приділяють значну увагу вивченню питань по розробці експрес-методів визначення антивірусної, антимікробної та антигрибкової дії нових синтезованих та рослинних препаратів, схем та методів застосування антимікробних, антивірусних препаратів, у залежності від чутливості виділених польових ізолятів від тварин та птиці, а також надають консультативну допомогу з питань зооантропонозних, інфекційних та незаразних захворювань тварин та птиці. Співробітниками лабораторії проводиться науково-дослідна робота у співпраці з провідними установами України: Львівським національним університетом ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького та Львівським національним університетом імені Івана Франка у дослідженні пробіотичнх властивостей молочнокислих бактерій та у розробленні інструментальних методів при проведенні мікробіологічних досліджень, зокрема визначенні механічних мікрочастинок у стерильних ветеринарних лікарських засобах, матеріали якої захищені міжнародним патентом на винахід а також у розробленні мікробіологічних методів контролю протимікробних препаратів, виготовлених на основі нанотехнологій. Функції лабораторії:
Основні результати роботи лабораторії Перелік платних послуг, які може надавати лабораторія фізичним і юридичним особам
|