ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
AGROPORT Захід Львів 2018

19-21 квітня ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок узяв участь у роботі VII Міжнародної агропромислової виставки «AGROPORT Захід Львів 2018», яка відбулася у Львові, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Нами були представлені основні напрями роботи Інституту, досягнення та найкращі розробки і друковані праці співробітників.

За участь в роботі виставки Інститут нагороджений дипломом Львівської обласної державної адміністрації.

Форум проводився за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступали Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

AGROPORT – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

З роботою VII Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «Agroport West Lviv 2018» ознайомився Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області.

 
Home News AGROPORT Захід Львів 2018

Attention! Dangerous products

registration veterinary drugs