ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Черговий науковий форум «Оцінка якості кормів» Print

24 - 25 квітня 2017 року науковці Інституту приймали участь у черговій XXXIV науково-технічна конференції «OCENA JAKOŚCI PASZ», яка проходила в Nałęczów (Республіка Польща). Конференція була організована Instytutem Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy (IZ-PIB), Krajowe Laboratorium Pasz w Lublinie у співпраці з Państwowego Instytutu Weterynaryjnego Państwowego Instytutu Badawczego (PIWet-PIB) w Puławach.

Метою конференції було ознайомити виробників і розповсюджувачів кормів, ветеринарних інспекторів і співробітників ZHAW - результати досліджень в галузі контролю якості кормів, моніторингу шкідливих і небажаних речовин в кормах для тварин, правильне використання кормових добавок кормових продуктів, з урахуванням існуючих правових вимог. Представлені презентації та доповіді були пов'язані з моніторингом забруднювачів, безпекою і якістю кормів, обговорювались внутрішні проблеми підтримки якості кормів, зокрема велика увага була приділена інтерпретації результатів випробувань хімічних і мікробіологічних досліджень кормів. Були представлені результати офіційного контролю кормів за 2016 рік та їх оцінка.

Доповідачами на конференції були науковці з Державного ветеринарного інституту в Пулавах (PIWet-PIB), з Інститут тваринництва із Кракова (IZ-PIB), з Університету im. Kazimierza Wielkiego з Bydgoszczy, Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu (IOR-PIB), Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Від ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок з доповіддю «Oсena bezpieczenstwa dodatków paszowych I premiksów w Ukrainie» виступив заступник директора, к. вет. н. Тарас Романович Левицький.

Науковці, спеціалісти-практики, менеджери ветеринарного бізнесу мали змогу дискутувати про новинки ветеринарної науки, обмінюватися досягненнями та здобутками.

 
Home News Черговий науковий форум «Оцінка якості кормів»

Attention! Dangerous products

registration veterinary drugs